Álláshirdetés

2023.11.03.

Jelentkezz koordinátor és rendezvényszervező, Kampány munkaasszisztens álláshirdetéseinkre!

Aktivista koordinátor és rendezvényszervező

A Párbeszéd – ZÖLDEK aktivista koordinátor és rendezvényszervező pozícióban keres, kampányhoz kapcsolódó feladatok koordinálására munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Aktivista koordináció, vezeti a kampány fizikai térben való lebonyolítását és önkéntes tevékenységét;
  • Közösségszervezés, a helyi közösségek fejlesztése;
  • Rendezvényszervezés;
  • Beszámolók és hírlevelek készítése, közösségi médiába szánt tartalmakra javaslattétel;
  • Irányítja a kisebb koordinátorokat, akik önkénteseket toboroznak és irányítják a gyűjtésekben és az önkéntes munkában résztvevőket;
  • A hálózatépítési munkatársakkal szorosan tartja a kapcsolatot.

Téged keresünk, ha:

  • Kiváló kommunikációs készségek magyar nyelven, mind írásban és szóban;
  • Kiváló szervezési és adminisztrációs képességek, nagyfokú figyelem a részletekre;
  • A több feladat elvégzésének és rangsorolásának képessége;
  • Képesség önállóan és csapatban is dolgozni;
  • Rugalmasság és megbízhatóság;
  • Általános politikai tájékozottság, illetve azonosulás a zöld-baloldali értékekkel;
  • Proaktivitás, bátor és pozitivista szemlélet, problémamegoldó attitűd.

Előnyt jelentő képességek és tapasztalatok:

  • Tapasztalat vagy ismeretek a politikai pártok munkájáról, a választásokról és a kormányzásról;
  • Tapasztalat vagy ismeretek civil szervezetek, mozgalmak munkájáról;
  • Közösségszervezésben, érdekérvényesítésben vagy a polgári aktivizmus egyéb formáiban szerzett tapasztalat vagy ismeretek;
  • Alapvető projektmenedzsment tapasztalat;
  • Jogosítvány.

A munkaidő heti 40 óra, a munkavégzés helye legfőképpen Budapest és online, esetenként Magyarország egyéb területei. Projektmunka a szerződés határideje 2023 június 30 (meghosszabbítható)

Jelentkezni . január 15.-ig lehet az info@parbeszedmagyarorszagert.hu mail címre küldött:

  1. motivációs levéllel,
  2. önéletrajzzal
  3. továbbá egy referencia személy és elérhetőségének megadásával.

Kampány munkaasszisztens

A Párbeszéd – ZÖLDEK kampány munkaasszisztens pozícióban keres, kampányhoz kapcsolódó feladatok koordinálására munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Jávor Benedeknek adminisztratív segítségnyújtás és a munkájának nyomon követése.
  • Különféle adminisztratív támogatási feladatok elvégzése, például szövegszerkesztés,  az elektronikus levelezés,  adatbázisok lekérdezése, napló vezetése, értekezletek szervezése.
  • Social media posztok szerkesztése
  • Kapcsolattartás a kampányfőnökkel és párt különböző osztályaival
  • Találkozók, szemináriumok, konferenciák stb. előkészítése;
  • Jegyzetek, jelentések, tájékoztatók és egyéb dokumentumok fordítása;
  • Beszámolók és hírlevelek készítése, közösségi médiába szánt tartalmakra javaslattétel.

  • Tapasztalat vagy ismeretek az EP és a politikai pártok munkájáról, a választásokról és a kormányzásról;
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol nyelven;

Jelentkezni január 15.-ig lehet az info@parbeszedmagyarorszagert.hu mail címre küldött:

  2. önéletrajzzal,